Kaip išsirinkti dantų pastą

Narių vertinimas:  / 1

dantų pastaKokių dantų pastų rūšių būna ir kokiems dantims jos skirtos?

Dantų pastas pagal jų poveikį galima skirstyti į tris grupes:

  1. Higieninės – tinka bet kokių dantų kasdienei priežiūrai.
  2. Profilaktinės – saugo nuo karieso arba dantenų ligų;
  3. Gydomosios – jų sudėtyje yra antibakterinių medžiagų.

Skaityti daugiau...

Ką galima rasti ant dantų šepetėlio?

Narių vertinimas:  / 0

dantu_sepetelis_artekas.jpg

Kai išgirstame žodį „dantų šepetėlis“, iš karto pagalvojame apie tris dalykus: 1) dantų valymą, 2) dantų gydytoją, 3) burnos ertmės bakterijas.

Dantų šepetėlis yra nuostabus daiktas, nes jo pagalba pašaliname bakterijas burnos ertmėje ir nuo dantų, BET jei mūsų šepetėlis nėra švarus, tai mes valomės dantis SU BAKTERIJOMIS.

Skaityti daugiau...

Dantų šepetėlis: kaip išsirinkti tinkamą?

Narių vertinimas:  / 0
Dantų šepetėlio pasirinkimui dažnas iš mūsų neskiriame pakankamai dėmesio. Paprastai jį renkamės pagal spalvą, formą, o kartais sprendimą priimame paveikti reklamos. Dantų šepetėlio pagrindinė funkcija yra efektyviai išvalyti visą burnos ertmę: dantis, dantenas bei liežuvio paviršių. Taigi, kaip pasirinkti tinkamą dantų šepetėli?

Skaityti daugiau...

Ar dantų balinimas man tinka?

Narių vertinimas:  / 0

dantys.jpgŠypsena dažnai vadinama žmogaus vizitine kortele. Balti ir sveiki  dantys suteikia pasitikėjimo savimi, patraukia aplinkinių dėmesį, neretai ir palengvina bendravimą su aplinkiniais. Deja, nedaugelis gali pasigirti natūraliai baltais dantimis, kitiems gražios šypsenos tenka siekti ir cheminio dantų balinimo pagalba. Tačiau ar  kosmetinis dantų balinimas tinka kiekvienam?

Skaityti daugiau...