Į ką atkreipti dėmesį renkantis kapiliarų šalinimo procedūrą?

Parengta | 20 rugsėjo, 2022

Kažkurioje vietoje labai matosi išvešėjusios mažos kraujagyslės ir galvojate kaip tokia problema atsikratyti? Dermatologai gali pasiūlyti įvairų gydymą. Tačiau, pirmiausia reikia nustatyti problemą. Tik po išsamios apžiūros gydytojas gali nustatyti problemos sprendimo būdą. Kalbant apie mažas kraujagysles, kurios vadinamos kapiliarais, tai jos dažniausiai šalinamos naudojant lazerinę įrangą.

Lazerių naudojimas yra griežtai reglamentuojamas

Ypatingą dėmesį reikia skirti klinikos, specialisto bei įrangos apžvalgai. Lietuvoje, o taip pat ir kitose Europos Sąjungos šalyse galioja panašūs įstatymai – naudojama įranga turi būti sertifikuota. Odos darinių šalinimui naudojama lazerinė įranga turi būti pažymėta CE sertifikatu. Tik jis užtikrina, kad naudojama įranga yra saugi naudojimui. Tad, pasirinkus kliniką, kurioje kapiliarų šalinimas bus atliekamas naudojant lazerius, reikės išsiaiškinti naudojamos įrangos ypatumus.

Pirmiausia, aišku, jums reikia išsiaiškinti ar pasirinktos klinikos specialistas, o tiksliau gydytojas – dermatologas iš tiesų turi reikiamą išsilavinimą. Tai galima nesunkiai nustatyti, nes normalios klinikos apie jose dirbančius specialistus pateikia visą reikalingą informaciją. Tad, jau dabar jums turėtų būti aišku, kad ne į grožio salonus, o būtent klinikas jums reikėtų kreiptis dėl kapiliarų šalinimo procedūros.

Kaip jau minėta, paskui seks domėjimas naudojama įranga. Turėtumėte pastebėti, kad internete galima rasti bendrą informaciją apie siūlomas paslaugas, jų kainas bei kitus ypatumus. Normaliose klinikose iš anksto yra pateikiama informacija kokie lazeriai yra naudojami. Taip, supratote teisingai – klinikose dažniausiai nurodomi naudojamų lazerių pavadinimai. Tad, jums bus labai paprasta sužinoti ar jie yra kokybiški ir leidžiami naudoti mūsų šalyje.

Kapiliarų šalinimo procedūra turėtų būti atliekama saugiai, tad jums reikia suvokti, kad patikėti tokią procedūrą neaiškiam specialistui – labai rizikinga. Kalbant be užuolankų, patartina vengti neaiškių procedūrų grožio salonuose, kuriuose paslaugos siūlomos atitinkamų licencijų neturinčių darbuotojų.

Kapiliarų šalinimo procedūra kai kuriems yra efektyvi iš karto, o kitiems – ne

Pati procedūra kiekvienam žmogui gali trukti skirtingą laiko tarpą. Pavyzdžiui, vieniems ši procedūrą trunka vos kelias minutes, o kitiems – kelias dešimtis. Taip yra dėl skirtingų situacijų bei naudojamų technologijų ir aišku – dėl skirtingų specialistų įgūdžių. Kaip bebūtų, pati procedūra ne visiems yra efektyvi iš karto. Tai reiškia, kad vieniems gali prireikti vienos procedūros, o kitiems – net kelių. Be abejo, kiek procedūrų pakartotinai jums prireiks – pasakys procedūrą atliekantis gydytojas – dermatologas. Vis tiek pirmiausia būsite informuojami kaip viskas vyks.

Ficlinica