Ką reikėtų žinoti apie akių vokų pakėlimo operacijas?

Parengta | 20 rugsėjo, 2022

Pastebėjote, kad pagal savo amžių atrodote kiek senstelėję ir tai labiausiai matosi iš akių? Gyvendami šiais technologiniais laikais, specialistai pastebi, kad net ir jaunų žmonių veiduose vis anksčiau imasi reikštis pirmieji senėjimo požymiai. Tai vadinama natūraliu procesu, nes dabar vis daugiau žmonių kasdien akis yra įbedę į išmaniuosius telefonus ar kompiuterius. Vis daugiau darbo vietų sukuriama būtent prie ekranų. Kuo daugiau akys užimtos, tuo didesnį nuovargį jos patiria. Tai ir yra viena esminių priežasčių kodėl akių vokų pakėlimas ar kitos korekcijos pasitaiko ir tarp jaunų žmonių.

https://www.youtube.com/watch?v=ogcQB6d8fZE&t=1s

Siekiant išvengti akių vokų korekcijos reikėtų pakeisti gyvenimo būdą

Suprantama, kad dabar daugeliui žmonių sunku atsisakyti socialinių tinklų ar pakeisti gerai apmokamas darbo vietas į kitas ir mažiau kenkiančias akims. Tačiau, pabrėžiama, kad akių vokų pokyčius galima atitolinti pasitelkiant paprasčiausius būdus – pratimus ir tinkamą miego režimą. Nemažai žmonių nesuvokia, kad jų darbo kokybė bei odos būklė tiesiogiai priklauso nuo gyvenimo būdo. Miego ir vitaminų trūkumas yra viena iš priežasčių kodėl oda tampa gležna ir greičiau senėja.

Siekiant išvengti minėtų akių vokų problemų, specialistai ragina pasidomėti akių pratimais, kuriuos būtina atlikti darbo metu per pertraukas. Taip pat labai svarbu užtikrinti reguliaraus miego režimą. Turite miegoti nemažiau nei 8 valandas, nes tik tokiu būdu jūsų akys gaus tinkamą poilsio kiekį. Na ir aišku, jūsų odai didžiulę įtaką daro vitaminų trūkumas. Būtina reguliariai išlysti į saulę, jog jūsų oda gautų reikalingą vitamino D kiekį. Tai būtų vienos iš priemonių, kurios atitolintų jūsų senėjimo proceso pradžią.

Akių vokų korekcijos atliekamos tik esant tinkamoms aplinkybėms

Pravartu žinoti, kad akių vokų pakėlimas ar maišelių riebalų pertekliaus šalinimas atliekamas tik tiems pacientams, kuriems tai leidžia sveikata. Jeigu turite problemų su regėjimu, pirmiausia išspęsti reikėtų jas. Taip pat pabrėžiama, kad tai yra operacija, kuriai taikoma vietinė nejautra. Tad, jeigu prieš tai ar po to jums artimiausiu metu turi būti atliekamos kitos operacijos, tai prioritetą taikyti turėtumėte būtent joms. Jeigu jūsų laukia kažkokios labai rimtos operacijos, tuomet plastikos chirurgą būtinai apie tai informuokite, nes tik tuomet jis galės jums parinkti tinkamiausią operacijos laiką.

Renkantis akių vokų pakėlimo operaciją, turėkite galvoje, kad kainos skiriasi nuo procedūros. Tai reiškia, kad mažiau sumokėsite tarkime už viršutinių vokų operaciją nei už apatinių. Kiek pinigų teks išleisti – atsakys pasirinktis plastikos chirurgas.

Ficlinica vokų pakėlimo paslaugos