Šefo receptai – kiekvienam, maistą mylinčiam, žmogui

Parengta | 12 gruodžio, 2020

Turbūt kiekvienas esate atsibudę anksti ryte ar nuėję miegoti skaudančia galva ir mąstę: „Mano vaikas nieko nevalgo!“, „Rytoj dukros/sūnaus gimtadienis, o aš neturiu idėjų, ką patiekti svečiams“? Tokiais atvejais visada atsiminkite „Šefo receptus“, nes čia pristatomi receptai iš viso pasaulio virtuvių. Galite rasti ne tik, ką paruošti gimtadieniams ar kitoms didžiosioms šventėms bei progoms, bet ir sotiems pusryčiams ar jaukiam šeimos vakarui.

šefo receptai

Daug skirtingų maisto kategorijų

Tik užėję į svetainę, „meniu“ juostoje galite išsirinkti reikiamą skyrių, su gausybe skirtingų patiekalų. Čia rasite paprastų receptų, pavyzdžiui, kaip išsivirti skanią košę arba ko reikia tobulo skonio blynams paruošti. O patyrusiems virėjams ar žmonėms, mėgstantiems iššūkius, „Šefo receptai“ pasiūlys meniu iš skirtingų pasaulio kampelių virtuvių, su vis naujomis patiekalų variacijomis ir subtiliu kitų kraštų skoniu.

Patiekalai, pritaikyti skirtingoms žmonių grupėms

Šefo receptai“ siūlo gausią valgių įvairovę. Šioje svetainėje galite rasti receptus vegetarams ar veganams: patiekalų be mėsos, žuvies ir su daug žalumynų. Taip pat nėra pamiršti visavalgiai ir žmonės, kurie turi daug alergijų vieniems ar kitiems maisto produktams. Ši svetainė nori Jums parodyti, kad visi žmonės gali valgyti skaniai, tiek mėsos patiekalai, tiek daržovės gali būti pagamintos su meile ir turėti pasakišką skonį, taip pat valgiai bus praturtinti naudingomis medžiagomis ir mineralais.

Valgiai didžiosioms šventėms

Visada ateina tokia diena, kai reikia pagaminti patiekalų gimtadieniui, giminės susitikimui, Kalėdoms ar net vestuvėms. Tikrai sunku sumąstyti dvidešimt skirtingų patiekalų ir dar patenkinti kiekvieno žmogaus poreikį, pavyzdžiui, jei žmogus alergiškas žemės riešutams, tikrai jų nedėsite arba šio maisto produkto bus labai mažai. Ir šioje situacijoje Jums gali pagelbėti „Šefo receptai“. Yra atskira kategorija šventėms, Jums užtenka tik pasirinkti progą, ir susirasti patinkantį receptą. Gaminimo eiga aprašyta trumpai ir aiškiai. Todėl kiekvienas suprasite, ką Jums reikia daryti ir kaip pasiruošti šio patiekalo gaminimui.

Šefo rekomendacijos

Tik užsukę į svetainę, galite rasti šefo rekomendacijas. Tai puiki išeitis, jei nežinote, ką norite patiekti pietums, pusryčiams ar susitikimui su draugais. Visi receptai, kaip ir kituose skyriuose, suskirstyti į kategorijas. Jūs galėsite lengvai rasti receptus su turimais maisto produktais ar vaizdiniu valgio, kurį susikūrėte savo mintyse. Ši skiltis sutaupys Jums laiko ir padės greičiau išsirinkti norimą patiekalą, nei ilgas ieškojimas receptų gausybėje su gurgiančiu pilvu.

Nepamirškite eksperimentuoti!

Svetainėje periodiškai skelbiami konkursai. Sukurkite skanų ir malonų Jūsų skonio receptoriams patiekalą, nupaveiksluokite ir nepamirškite įkelti į svetainę. Konkurso pabaigoje išrinktam laimėtojui bus įteiktas naudingas prizas.

Pirmyn! Atsidarykite „Šefo recep“ svetainę ir pasileiskite į nepakartojamas savo svajonių recepto paieškas.