,,glasses on‘‘ – išsirinkite akinius, apie kuriuos seniai svajojote

Parengta | 12 gruodžio, 2020

Ieškote akinių, kurie ne tik pagerintų Jūsų regėjimą, bet ir taptų neatskiriama įvaizdžio dalimi? O gal šiltėjant dienoms dairotės stilingų akinių nuo saulės? Visa tai ir dar daugiau rasite glasses on erdvėje akims. Čia ne tik išsirinksite sau tinkančius akinius, bet ir galėsite pasitikrinti regėjimą.

Glasses on

Visų, norinčių sutaupyti savo brangų laiką, laukiame glasses on optikos salone, kur naudojant inovatyvią techniką, suteikiama puiki galimybė akių patikrą atlikti greičiau, paprasčiau ir tiksliau. Dioptrimetras leidžia išmatuoti turimų akinių stiprumą, o iPad su visuReal programa suteikia galimybę automatiškai ir tiksliai išmatuoti įvairias centravimo vertes, kurios užtikrina puikią optinę kokybę individualiais atvejais.

Tinkamai parinkus korekcinius akinius, jų kokybe džiaugsitės ilgus metus

Puikiai savo darbą išmanantys glasses on optikos salono specialistai teigia, kad korekciniai akiniai – tai kiekvienam žmogui individualiai pritaikytas produktas, reikalaujantis kruopštaus ir preciziško optikos meistrų darbo. Tad visas kelias iki Jūsų kasdien nešiojamų akinių, grįstas keliais svarbiais etapais, kurių neįgyvendinus, akiniai bus viso labo tik madingas žaisliukas.

Vilniuje, Vokiečių g. 9 įsikūrusioje jaukioje akių erdvėje glasses on,  rasite ne tik gausią kokybiškų korekcinių akinių rėmelių kolekciją, bet ir plačiausią akinių lęšių pasiūlą visame Vilniaus mieste. Ir tai dar ne viskas, ką mes siūlome savo klientams. Patyrę glasses on specialistai dirba su pažangia oftalmologine įranga „NIDEK“, kurios dėka greičiau galima parinkti korekcinių akinių ir kontaktinių lęšių stiprumą bei atlikti daugybę papildomų regos testų. Tokiu būdu tyrimai tampa objektyvesniais, o regos korekcija ypač tikslinga.

Sukursime unikalią Jūsų akinių nuo saulės istoriją

Pasitikėkite patyrusiu glasses on optikos salono personalu ir susiraskite sau išskirtinius bei patogius akinius nuo saulės. Akiniai nuo saulės nėra tik puošnus aksesuaras, bet ir efektyvi pagalba Jūsų akims. Netinkami ar nekokybiški saulės akiniai gali net pakenkti regėjimui, ypač jei dėvėsite juos dažnai ir ilgai. Jie privalo būti patogūs, idealiai tinkantys prie Jūsų veido bruožų ir atspindėti Jūsų kuriamą įvaizdį. O svarbiausia, Jūs patys su jais turite jaustis patogiai ir stilingai.

Tad jei norite įsigyti akinius nuo saulės ar pasidairyti korekcinių akinių rėmelių, užsukite į glasses on virtualią parduotuvę. Tai labai patogu, nes net nereikia kelti kojos iš namų. Tačiau, jei patiems sunku apsispręsti, kokių akinių reikia ir kurie geriausiai tinka, glasses on specialistai visada patars ir pagelbės. Mūsų asortimente rasite tokius prekės ženklus kaip: CELINE, Lindberg, Jacques Marie Mage, Andy Wolf, Saint Laurent, Gucci, Fendi, Dita, Dior, Retrosuperfuture, Tom Ford, L.G.R ir t. t.. Asortimentą nuolat papildome, atsižvelgdami į vyraujančias mados tendencijas ir nepriekaištingą gaminių kokybę.

,,glasses on‘‘ kolektyvas kviečia Jus nepasiduoti nuoboduliui bei vyraujantiems stereotipams ir išsirinkti akinius, apie kuriuos seniai svajojote!