Lytinių lūpų korekcijos dėka galite atsikratyti diskomforto!

Parengta | 23 rugsėjo, 2021

Moterims ne visais klausimais malonu šnekėti su gydytojais, o viena labiausiai nerimą keliančių temų – lytinių organų estetikos sukeliantis diskomfortas. Pastebima, kad anksčiau dėl lytinių lūpų korekcijos galimybės kreipdavosi dažniausiai tik vyresnio amžiaus moterys, tačiau situacija keičiasi kardinaliai. Šiuo metu matoma teigiama tendencija ir dėl šios procedūros noriai kreipiasi ir jaunesnės moterys, kurios jaučiasi nepilnavertiškai dėl esamos savo lytinių lūpų estetikos.

Operacija gali kardinaliai pakeisti gyvenimą

Priežastis, kodėl lytinių lūpų korekcija susidomi vis daugiau moterų – pagerėjęs gyvenimas emociškai bei fiziškai. Ne paslaptis, kad kai kurias moteris bei merginas kamuoja lytinių lupų asimetrijos problemos. Pirmiausia, tai labai veikia psichologiškai. Jos jaučia didelį diskomfortą. Antra vertus, lytinių lūpų formos ir pokyčiai dažnai verčia jausti skausmą lytinių santykių metu ir ne tik. Tad, priežasčių kreiptis į specialistus dėl šios operacijos – vis daugiau.

Pabrėžiama, kad lytinių lūpų korekcijos pasirinkimas galimas ne tik vyresnio amžiaus moterims. Tokia operacija gali būti atliekama ir nepilnametėms, kurioms atsiranda patologijos dėl brendimo. Aišku, pats operavimo metodas parenkama tik gerai apžiūrėjus specialistui.

Privačiose klinikose dirbantys profesionalai nurodo, kad visoms moterims, jaučiančioms nemalonius jausmus ar tiesiog diskomfortą dėl lytinių lūpų formos bei būklės visada galima rinktis kad ir elementarią apžiūrą. Po jos ir paaiškės reikalingos operacijos ar ne.

Operacijos ypatumai bei svarbūs niuansai

Jeigu vis dėlto nusprendėte pasinaudoti galimybe operuotis, tuomet iš anksto turite žinoti kas jūsų laukia. Operacija atliekama tik esant gydytojo patvirtinimui. Tad, pirmiausia jam turėsite atsakyti į  visus iškeltus klausimus.

Specialistas iš anksto turi žinoti jūsų sveikatos būklę. Mat, yra tam tikrų priežasčių, dėl kurių operacijos gali būti neatliekamos arba atliekamos dalinai per kelis kartus, siekiant išvengti bendros nejautros.

Taip pat reikia akcentuoti, kad ši korekcija negalima toms pacientėms, kurios nėra išsigydžiusios pūslelinės ar kitų grybelinių ligų. Taip pat esant gimdos problemoms, pirmiausia teks išspręsti jas.

Chirurgai dažnai akcentuoja, kad vietinės nejautros galima išvengti tais atvejais, jeigu operacijos bus atliekamos iš kelių kartų. Tokiais atvejais teks lankytis dažniau ir pati korekcija bus atliekama pagal sudarytą planą. Čia jau viską jums paaiškins būtent chirurgas.

Lytinių lūpų korekcijos kaina priklausys nuo jūsų situacijos

Kiek teks sumokėti už operaciją – priklausys nuo jūsų norų ir operacijos apimties. Jeigu jūs norite ne tik plastinės korekcijos, bet ir lytinių lūpų atjauninimo, tuomet mokėsite maksimalią sumą.

Ficlinica klinika