Norite dantų implantų? Jie gali kainuoti ne tiek ir daug

Parengta | 23 rugsėjo, 2021
Dantų implantacija

Turėti gražią šypseną nekainuos daug, jeigu tik tinkamai užsiimsite burnos higiena. Tačiau, odontologų teigimu, net ir nepriekaištinga dantų priežiūra negali garantuoti, kad jūsų dantys visada bus sveiki. Tam tikros dantų ligos gali atsirasti dėl įvairiausių priežasčių, o ne tik senėjimo. Dantų implantavimas dabar yra gana dažnas pasirinkimas ne tik senyvo amžiaus žmonių tarpe. Jaunesni taip pat renkasi šią dantų atstatymo procedūrą. Mat, kaina dabar yra gerokai patrauklesnė nei buvo anksčiau.

Dantų implantacija – norintiems ilgalaikio ir kokybiško rezultato

Svarbu akcentuoti, kad implantų kaina nėra maža, tačiau ji gali mažėti pasirinkus atitinkamą gydymo metodą. Paprasčiau kalbant, dantų implantacijos kainai įtaką daro paciento pageidavimai ir aišku – netektų dantų kiekis. Kuo jų daugiau netekote, tuo didesnė bus procedūros kaina.

Per pirminę apžiūrą odontologas gali pasakyti kokia būtų preliminari kaina. Tačiau, jūs patys turėsite nuspręsti kokį gydymą pasirinkti. Kai kuriose klinikose siūloma galimybė už implantavimą atsiskaityti mokant įmokas kas mėnesį. Taip, supratote teisingai – daug kur dantų implantavimas siūlomas lizingu.

Pabrėžiama, kad ši dantų atstatymo procedūra siūloma tiems, kurie nori ateityje išvengti papildomų išlaidų. Mat, implantai padeda išvengti žandikaulio kaulo praretėjimo. Jis būdingas tais atvejais, kai dantų nėra visai ar kai vietoje implantų pasirenkami protezai.

Svarbu žinoti, kad implantai yra tarsi ilgalaikė investicija, nes jiems netgi taikomos garantijos. Nors kaina nėra menka, tačiau žinant rezultatą – tai puikus sprendimas tiems, kurie nori tobulos ir sveikos šypsenos.

Odontologai siūlo įvairius gydymo metodus

Taip pat reikia akcentuoti, kad dantų implantus pasirinkę pacientai neturėtų tikėtis, kad visa procedūra truks vos kelias dešimtis minučių. Žinoma, vieno implanto įsukimas į žandikaulio kaulą truks apie 20 – 30 minučių, tačiau tuo viskas nesibaigia. Paskui seka laukimas. Jis trunka nuo kelių savaičių ir gali tęstis netgi iki trijų mėnesių. Bus stebima ar pat implantas tinkamai prigijo. Kai jis bus visiškai prigijęs, tuomet bus imamasi darbo siekiant sukurti danties karūnėlę. Vėlgi, turėsite laukti kol ji bus pagaminta pagal užsakymą.

Kokią sumą teks išleisti – galite sužinoti naudodamiesi internetu. Jums tik reikia paieškos sistemose naudoti tokias frazes kaip “dantų implantai kaina” ir tuomet matysite kokie preliminarūs įkainiai iš tiesų yra taikomi. Būtinai atsižvelkite į implantavimo metodus, nes jų yra net keli ir nuo to priklauso kaina.

Atminkite, kad odontologijos kabinetuose siūlomos ir kitos paslaugos. Tad, jeigu norite tobulos šypsenos, neatmeskite fakto, kad galbūt prireiks ir kitų dantų gydymo prieš atliekant implantaciją.

Protezavimas-implantavimas klinikos kainos