Kategorijų archyvai: Lytinė sveikata

Lytinė sveikata.

Gulsčioji serenoja

Gulsčioji serenoja (serenoa repens, sabal serulatae) – tai nedidelio aukščio lėtai auganti palmė, užauganti iki 3 metrų aukščio, kilusi iš pietrytinės Jungtinių Amerikos Valstijų dalies. Šis augalo vaisių ekstraktas plačiai vartojamas maisto papilduose vyrams, skirtiems pagerinti prostatos sveikatą, pagerinti šlapinimosi funkciją, sumažinti vyrų plaukų slinkimą. Gulsčioji serenoja šlapimo takų funkcijai Šlapinimosi sutrikimai, tokie kaip dažnas ir skubus poreikis… Skaityti toliau »

Ginekologai įspėja: nevaisingumas gali būti įtakojamas pačių pacienčių

Moterų nevaisingumui įtaką darančių faktorių yra begalė. Tačiau, ginekologų teigimu, viena opiausiu ir nekalčiausių priežasčių vis dėlto yra aplaidi asmeninė sveikatos priežiūra. Pasak jų, nevaisingumui galima užkirsti kelią jeigu visos ligos yra aptinkamos dar jų vystymosi stadijoje. Dėl to reikėtų atkreipti dėmesį, kad ne kiekviena moteris vis dėlto pas gydytojus lankosi taip, kaip derėtų. Profilaktinė apžiūra – geriausias… Skaityti toliau »

Lytinių lūpų korekcijos dėka galite atsikratyti diskomforto!

Moterims ne visais klausimais malonu šnekėti su gydytojais, o viena labiausiai nerimą keliančių temų – lytinių organų estetikos sukeliantis diskomfortas. Pastebima, kad anksčiau dėl lytinių lūpų korekcijos galimybės kreipdavosi dažniausiai tik vyresnio amžiaus moterys, tačiau situacija keičiasi kardinaliai. Šiuo metu matoma teigiama tendencija ir dėl šios procedūros noriai kreipiasi ir jaunesnės moterys, kurios jaučiasi nepilnavertiškai dėl esamos savo… Skaityti toliau »

Menstruacinė taurelė – ekologiškas pasirinkimas moterims

Menstruacinė taurelė – kas tai? Menstruacinė taurelė – tai daugkartinio naudojimo moterų higienos priemonė naudojama mėnesinių metu. Taurelė dažniausiai būna pagaminta iš minkšto silikono arba gumos, dedama į makštį sandariai prisispaudžia prie jos sienelių ir surenka mėnesinių metu ištekantį kraują. Menstruacinė taurelė – tai modernus, higieniškas, ekonomiškas ir labai ekologiškas produktas. Priklausomai nuo mėnesinių gausos taurelė gali būti… Skaityti toliau »

Vaistai potencijai gerinti. Erekcijos sutrikimų gydymas.

Vaistai potencijai gerinti –  viena jautriausių vyrų sveikatos temų. Erekcija – tai sudėtingas fiziologinis mechanizmas, kuriame dalyvauja hormonai, nervų sistema, kraujagyslių sistema ir raumenys. Vyrui seksualiai susijaudinus, visi šie faktoriai veikia kartu, varpa sustandėja ir sudaromos salygos sueičiai. Sutrikus vieno iš šių faktorių funkcijai vyrams darosi sunkiau pasiekti ir išlaikyti erekciją. Visiems vyrams retkarčiais pasitaiko erekcijos sutrikimų, kurie… Skaityti toliau »

Inkstų skausmas: apie kokias ligas jis praneša?

Inkstai – ne vieną gyvybiškai svarbią funkciją atliekantis organas, atsakingas už vandens ir druskų pusiausvyrą organizme, susikaupusių nereikalingų ar galutinių produktų pašalinimą ir hormonų išskyrimą. Kažkuriai iš šių funkcijų sutrikus galima pastebėti tokius simptomus kaip kūno patinimai, dažnas šlapinimasis ir kitokia šlapimo spalva, šaltkrėtys, galiausiai inkstų skausmas ir aukšta temperatūra.

Erekcijos sutrikimai. Kaip išvengti jų gydymo?

Ko gero neatsiras tokių vyrų, kurie pasakys, kad jiems yra nusispjauti į pilnavertį lytinį gyvenimą. Erekcijos sutrikimai lemia psichologines problemas, o pastarosios daro įtaką visoms mūsų gyvenimo sritims. Geri santykiai su partnere, pasitikėjimas savimi, pakili nuotaika — bene maloniausi padariniai, kuriuos lemia vyriškų problemų nebuvimas. Įprasta, sakysite? Toli gražu ne kiekvienam.