Riebalų nusiurbimo procedūrų kainos kiekvienam gali būti skirtingos

Parengta | 23 rugsėjo, 2021

Pastebėjote, kad jūsų svoris auga taip, jog jo kontroliuoti tampa nebeįmanoma? Tuomet reikėtų domėtis ne tik dietologų bei sporto trenerių paslaugomis, bet ir iš anksto teirautis plastikos chirurgų apie riebalų šalinimo procedūras. Kūno riebalų pertekliaus pašalinimo procedūros kiekvienam pacientui kainuoja skirtingą pinigų sumą, nes kiekviena procedūra yra skirtingos apimties. Tačiau, bene didžiausią dėmesį reikėtų sutelkti į gyvenimo būdo pokyčius.

Riebalus naikinti galima įvairiais būdais, bet visiems jiems bus reikalingos pastangos

Be pastangų jūs niekaip neatsikratysite nereikalingo svorio. Net jeigu ir bus atliekamas riebalų nusiurbimas, vis tiek teks įdėti pastangų siekiant palaikyti norimą svorį. Priešingu atveju, riebalų šalinimo procedūrą teks kartoti ne vieną kartą. Tokia operacija tikrai nėra naudinga, jeigu ji atliekama labai dažnai. Mat, taikoma vietinė arba bendra nejautra.

Riebalų pašalinimas galimas įvairiais būdais – dietomis, sportu bei operaciniu būdu. Tačiau, pasirinkus pastarąjį variantą, dietos laikymasis vis tiek bus neišvengiamas. Aiškiau kalbant, galvojantiems, kad po riebalų nusiurbimo operacijos bus galima valgyti tokį pat maisto kiekį reikėtų labiau domėtis šia procedūra.

Kiekvienas plastikos chirurgas patvirtins, kad norint maksimaliai ir visam laikui atsikratyti nereikalingų riebalų, net ir po operacijos teks laikytis tinkamo gyvenimo ritmo. Tam, kad operacijai be reikalo nebūtų eikvojami pinigai, jūs turėsite derinti mitybą su dietologais bei rinktis kiek fiziškai aktyvesnį gyvenimą. Priešingu atveju, operacijos rezultatai bus trumpalaikiai, o tai reiškia, kad būsite be reikalo išleidę pinigus ir gaišę laiką.

Riebalų pašalinimo procedūra gali būti ir mažos apimties

Itin naudinga žinoti tai, kad turintiems riebalų perteklių tik kažkokioje konkrečioje vietoje, nusiurbimas galimas ir nemokant didelių sumų. Pavyzdžiui, jeigu riebalai smarkiai susikaupė veido srityje ir būtent jie jums kelia diskomfortą, tuomet mažos apimties nusiurbimo operacijas jums kainuos išties nebrangiai, palyginus su riebalų nusiurbimu nuo pilvo srities.

Chirurgai nurodys kaip geriausia būtų atlikti riebalų šalinimo procedūrą, bet turėkite galvoje, kad renkantis nejautros būdą, visada geriau vengti bendrosios. Trumpai tariant, jeigu nusiurbimas truks labai trumpai ir tai bus labai mažos apimties procedūra, tuomet tikrai nėra tikslo rinktis bendros nejautros – pakaks ir vietinės.

Kas liečia riebalų nusiurbimą nuo tam tikrų vietų, svarbu žinoti, kad procedūros kaina priklausys nuo jos trukmės ir sudėtingumo. Mat, kai kuriais atvejais prireikia ir odos tempimo operacijų, o tai vėlgi – prailgina procedūros laiką.